GRAFİK TASARIM

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

İşletmeniz için zaman, zaman logo, afiş, broşür, insert (insört) ihtiyacı olabilir. Bunların yapılması ve tasarlanması bir grafik tasarımla mümkündür. Bu konularda yardıma ihtiyacınız olduğunda daima yanınızdayız.

Logo Tasarımı

Logo bir işletmenin olmazsa olmazıdır. Bir işletmeyi niteleyen anlatan şekil ve yazıların bütününe logo diyoruz. Peki logonuz sizine kadar iyi yansıtıyor, anlatıyor. İşletmeniz için iyi bir logo yaptıracaksınız ama nasıl bir logo yaptıracağınız hakkında fikriniz yok nasıl olması gerektiği hakkında önerimiz.

Logo yaptıracağınız işletmenin yaptığı iş yada hizmeti en iyi şekilde tanımlamalı. Eğer sadece Şekil(silüet) olsun yazı olmasın şeklinde bir düşünceniz varsa bunu bir kenara bırakın ve şunu düşünün. Sadece şekil ve ya silüet benim işletmemi tanıtmakta yeterli olur mu? markam yada ürünüm piyasada ne kadar tanınıyor? Eğer markanız piyasada tanınmıyorsa sadece şekillerden oluşmuş bir logo sizi yeterince iyi temsil edemez ama tercih sizin.

İyi bir logo nasıl olmalı?

İyi logo sadece yazılardan mı oluşur? Bu sorunun cevabı “Hayır”dır. İyi bir logo sadece şekillerden değil, yazılardan da değil. İyi bir logo şekil, yazı ve renlerin oluşturduğu bir bütünden oluşur. Bu bütün yani logonuz, siyah ve beyaz zeminlerde de iyi duruyor ve anlaşılabiliyorsa logonuz iyi bir logodur.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Logo Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Broşür, insert Tasarımı
Afiş Tasarımı
Diğer hizmetlerimiz için bizi hemen arayın.