GÜVENLİK SİSTEMLERİ KURULUMU

Ankara güvenlik kamera sistemleri

PERSONEL TAKİP CİHAZLARI

KVKK ile uyumlu personel takip ve kayıt sistemleri satış ve kurulum hizmetleri. Firmamız tarafından verilmektedir.

ELEKTRONİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Sistem odaları güvenlikli odalar. Backup sistem depoları ve savunma sanayi firmalarının özel ihtiyacına uygun geçiş sitemi kurulum ve danışmanlık hizmetleri için bilgi alın.

Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu

Güvenlik kamera sistemleri siz o ortamda bulunmasanız bile evinizi, işinizi, yazlığınız kısaca sevdiklerinizi ve mallarınızın korunması için gereken bir araçtır. Ankara'da kamera kurulumu denince uygun fiyatlı, profesyonel hizmet için arayıp randevu almanız yeterlidir.

Güvenlik Kamera Modelleri

Dome Kamera

IP Kamera

Hareketli Kamera

Dar Açılı Kamera

Geniş Açılı Kamera

Gece Görüşlü Kamera

Çeşitleri bulunmaktadır. Bu kamera çeşitleri ihtiyaca göre farklılık gösterdiğinden yerinde keşif yapılması zorunludur. Kameralarda kamera kadar kameraların imalatında kullanılan lenslerde önemlidir. Olayların kaydedilmesi kadar netliği de önemli olduğundan tercih yapılırken ucuzluğundan ziyade işinize tam olarak hizmet edip etmediğidir.

Güvenlik Kamerası Maliyeti

En çok sorulan sorulardan birisi de güvenlik kamerasının maliyetinin pahalı olup olmadığıdır. Bir ev yada işletmeye kurulacak sistem o yere kurulacak sistemin kaç kameraya ihtiyaç duyduğu, cihazların bir, birine mesafesi, kullanılacak malzemenin kalitesi ve ihtiyaca göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple böyle bir ihtiyaç halide bizimle iletişime geçerek ücretsiz olarak keşif talep edebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki Kamera Sistemleri 7/24 Sevdiklerinizi, sizin güvenliğiniz için gerekli bir araçtır.