KURUMSAL DESTEK ANLAŞMASI

Kurumsal destek ve anlaşmalar

Kurumsal Destek Neleri Kapsıyor?

İşletmemin Kurumsal Bilişim Desteğe ihtiyacı olup olmadığını bilmiyorum gerçekten var mı? Destek anlaşmalarıla firmanızın ihtiyacını belirliyoruz. Ekonomik çözümler sağlayıp sizi gereksiz harcamadan kurtarıyoruz.

Birden fazla bilgisayar, tablet, cep telefonu, network cihazları eğer bir işletmenin içerisinde bulunuyorsa kesinlikle bir bilişim desteği alma zamanınız gelmişte geçiyor demektir. Tüm bu bilişim ürünlerin lisanları tam mı? gerçekten lisans nedir? ceza ve yaptırımları nedir? 5651 sayılı kanuna işletmeniz uyuyor mu? fikriniz yoksa okumaya devam edin.

Lisan nedir?

Lisans nedir? neden gereklidir almalımıyım? hangi lisans tip bana uygun, firewall ihtiyacım var mı? tüm bu işleri kim yapacak kim yol gösterecek?Günümüzde bilgisayar kullanmayan işletme her halde yoktur. Kullanılması ise belli kanuni şartlara bağlamıştır. Bu şartların dışına çıkan uygulamalara korsan yazılım denilir ve kurulması ve kullanılması kanuni değildir. Eğer lisansı olmadığı halde kullanılıyorsa bu tür yazılımlara “Korsan Yazılım” denilmektedir. kısa vadede bedava gibi görülse de uzun vadede güncelleme ihtimali olmadığından ya da kendisini yenileyemeyeceğinden sisteminize zarar verecektir. İşte tamda bu sebeple destek istiyor olabilirsiniz. Size rehberlik edecek doğru lisanslama ve envanter, danışmanlık konularında bizden destek alabilirsiniz

Teknik Sorunlar

Birden fazla bilgisayar ve elektronik cihazların olduğu bir işletme teknik sorunsuz olmaz. Evet anlıyoruz Muhasebeci mehmet abimiz bu işlerden biraz anlıyor ve şimdilik geçici çözüyor olabilir ancak çözemediğiniz durumda ne yapıyorsunuz? Profesyonel bir destek almak istemez misiniz? Hele son kullanıcı sorunları sizi de çıldırtmıyor mu? kalıcı bir çözüm üretmek isterseniz biz bir telefonla

Sistem Hataları

Bilgisayarım çöktü, virüs kaptık nasıl? temizleniyor bu meret, Virüs programı lazım bilgisayarım açılmıyor.Hangi virüs programı en iyisi. Bu tarz sorunlar yine bir işletmenin olmazsa olmazıdır. Eğer kurumsal destek anlaşmanız varsa bu tarz sorunlar artık sizi üzemez en uygun fiyatla parça ve ücretsiz teknik destek bir telefonla kapınızda eğer hala teknik destek anlaşması yapmadıysanız hemen arayıp bilgi alın.