Web Sayfası


WEB Sitesi


Teknolojinin ceplere girdiği günümüzde site sahibi olmayan işletme, potansiyel müşterilerine ulaşamayan bir işletmedir. Sadece ürün satışı değil hizmetleri ulaştırmakta işletmenizi güçlendirmektedir.

Neden Siteye ihtiyaç Duyayım ki?

Sıhhi tesisat, oto lastiği, nalburiye, zücaciye, ayakkabı tamiri yapan küçük işler yapan bir işletme sahibi olsanız dahi bu soruyu kendinize sormuşsunuzdur. Biz bu şekildeki soruları çokça duymaktayız. Küçük bir işletme olsanız dahi işletmenizin internette kendisine bir yer edinmesi önemlidir.

Sıhhi tesisat işi yapan bir esnaf kardeşimizi örnek alalım. Çok emin olmamakla birlikte sitesini yaptırdı. Sitesinde tesisat haricinde sattığı bazı hizmet ve ürünlere de yer verdi. Bunlar fayans, elektrik, tesisat malzeme satışı olabilir. Dışarıdan bakanlar dükkanın sadece tesisatçı olduğunu düşünürken veya sadece civarda bilinirken. Sayfasındaki tanıtımlar sayesinde sadece bulunduğu sokağa değil semte ve hatta tüm şehre hizmetlerini, ürünlerini taşıyabilecektir.

WEB Sitenizin Tasarımı

Web site tasarımınız ihtiyacınıza göre farklılık göstermesi sebebiyle işletmenize uygun ve günün teknik şartlarına uygun olarak güncellenebilir alt yapı ve özgün içerikle tasarlanmaktadır. Sizin önereceğiniz referans ve çalışmalarını ışığında içeriği oluşturularak yayınlandıktan sonra seo ve tanıtımı yapılmaktadır.

Tasarım

Özgünlüğün ön planda olan tasarımda, site göstermiş olduğunuz referans ve bilgilerle taslak olarak çıktıktan sonra görüşleriniz alınarak eksik yada fazla gördüğünüz düzenlemeler yapılmaktadır. İşletmenin daha önce bastırdığı ilan, broşür ve kitapçıklar bu aşamada site içeriğine dahil edilmektedir. Site tamamlanıp teslim edildiği tarihten sonra 1 ay içerisinde değişiklik talebi gelmesi halinde ücretsiz olarak bu değişikliği yada eklemeyi yapmaktadır.

Ankara'da Web tasarımında özgün içerik, hesaplı ve kolay iletişimle herkese ve her bütçeye uygun şekilde hizmet vermekteyiz. İhtiyaç halinde hemen arayın görüşelim

Open chat
Yardımcı olalım mı?
Merhaba
Nasıl yardım edebiliriz?