FİRMA YAZILIMLARI

Palet-web Hakkımızda

ÖZEL Yazılım

Yazılım konusu bir işletmenin Stok, stok kontrol, satış, raporlama, ürün takibi, satış şartları gibi bir çok takibi yapabildikleri paket yada özel hazırlanmış program bütünüdür.

Yazılım ve Paket Program

İşletmelerde yazılım konusu açıldığında bir yazılıma sahip olduklarını söyleyeceklerdir. Fakat bu yazılım genel işletmelere hitap eden sizin işletmenizi öngörmeden yazılmış programlar değildir ve bu paket programlar genellikle muhasebe programlarıdır. Muhasebe programları bir işletmenin gelir ve giderini her ne kadar doğru olarak verse de mal ve hizmetleri tam olarak takip etmenize olanak tanımaz ve pratik değillerdir.

Özel Yazılımın Avantajları

Paket yazılımlardan bahsettik ve gerçekten ihtiyacınızı karşılamıyor. Peki ne yapılabilir? avantaj sağlar mı? Emlak, Otomobil sayamayacağımız satış ve hizmet veren kurumlar bunu düşünmelerine rağmen fikir sahibi olmadıklarından kendilerine özel yazılım işine girişmemektedir. Yukarıda bahsettiğimiz emlak ve otomobil satışı öreneği üzerinden anlatmaya devam edersek bu işletmelere faydası: Satış Takibi Satış Raporlama Satış Tarihi Satış ve alış fiyatı Kimden alındığı Kime satıldığı ve daha bir çok başlığı sizin isteğinize göre tutan ve raporlama yapabilen bilen kabiliyete sahip şekilde tasarlanıp kullanılabildiği gibi bu ürünleri web sitesine otomatik olarak da güncellemesi sağlanabilmektedir.